O HandlBooku


CO JE HANDLBOOK?

HANDLBOOK JE INTERNETOVÉ TRŽIŠTĚ, KDE MŮŽE KDOKOLIV NABÍZET, NAKUPOVAT, ALE I VYMĚŇOVAT SVÉ KNIHY, OBLEČENÍ, TECHNIKU A DALŠÍ PŘEDMĚTY. A TO JEDNODUCHÝM ZPŮSOBEM A ZCELA ZDARMA.

Když jsme přišli s myšlenkou HandlBooku bylo to prosté. Asi to také znáte – knihovna praská ve švech, rádi byste si pořídili další knihy, ale je Vám líto přečtenou starou knížku v dobrém stavu nechat za pár korun v antikvariátu nebo v nejhorším případě v kontejneru na papír. Pak řešíte dilemata – koupit/nekoupit, kam s tím, vyhodit/nevyhodit.

Proto jsme vytvořili HandlBook – místo původně určené k výměně, prodeji a nákupu knih a postupem času také oblečení, techniky a dalšího sortimentu. Můžete zde zkusit nabízet a vyměňovat cokoli, co Vy už nevyužijete a jinému poslouží. Stačí jen hledat, komunikovat a handlovat…

PROČ POUŽÍVAT HANDLBOOK?

Snažíme se vytvářet HandlBook tak, aby se stal Vaším pomocníkem a ideálním prodejním/nákupním portálem.

zcela ZDARMA

jednoduché a intuitivní prostředí

bez rušivých reklam

žádné nevyžádané e-maily

snadná správa Vašich nabídek

export nabídek na SrovnavacCen.cz

…a na dalších vylepšeních stále pracujeme.
JAK SE ZAREGISTROVAT?

Nabízení, výměna i prodej je na HandlBooku umožněno pouze registrovaným uživatelům. Registrace je ale velmi jednoduchá a zabere Vám pouze několik minut Vašeho času.

1. Klikněte na tlačítko VLOŽIT NABÍDKU nebo ZAREGISTRUJTE SE. Dostanete se tak na registrační formulář.

2. Zobrazený formulář vyplňte a klikněte na tlačítko VYTVOŘIT ÚČET.

3. A to je vše. Po ověření Vaší e-mailové adresy můžete začít prodávat, vyměňovat a nakupovat.


JAK ZAČÍT

Chcete se dozvědět jak jednoduché je začít prodávat, nakupovat a vyměňovat na HandlBooku? Pročtěte si našeho průvodce a dozvíte se vše.

PRŮVODCE A NÁVODY
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZYPODMÍNKY

Pro ty, kteří chtějí znát všechna podrobná pravidla, jsou připraveny podmínky používání HandlBooku, včetně pravidel pro užívání cookies.

PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ
PRAVIDLA PRO UŽÍVÁNÍ COOKIESNAPIŠTE NÁM

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, stížnost či návrh na zlepšení, napište nám. Budeme rádi a pokusíme se Vám co nejrychleji odpovědět.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Nebo nám napište na: info@handlbook.cz